Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині триває реконструкція будівлі під музей-заповідник “Більськ”

На Полтавщині триває реконструкція будівлі під музей-заповідник “Більськ”

У межах програми Президента України Володимира Зеленського “Велике Будівництво” триває реконструкція будівлі під музей-заповідник “Більськ”. Готовність об’єкту складає 49% від запланованого обсягу робіт на цей рік.

Про це повідомила заступниця голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко у фейсбуці.

“Наразі увагу акцентовано на самій будівлі: тут виконується кладка цегляних стін із одночасним їх підсиленням металевим каркасом, облаштовується підлога, прокладається каналізаційна мережа. Роботи з реконструкції – завжди одні з найкропіткіших, оскільки об’єкт будується не з “нуля”. Ми працюємо з будівлею 1970 року із подальшим переплануванням внутрішнього простору; оздобленням інтер’єру та екстер’єру; влаштуванням інженерних мереж; благоустроєм території. У процесі реконструкції завжди виникають додаткові роботи, яких в початковому проєкті неможливо передбачити”, – написала Катерина Рижеченко.

Загальна кошторисна вартість об’єкту під музей-заповідник після коригування становить понад 39 млн грн. Цього року, за словами заступниці голови ОДА, планують освоїти 4 млн грн із обласного бюджету та 18 млн грн – із ДФРР.

“У перспективі вже наступного року Полтавщина стане багатшою на ще один повноцінний музей, в якому представлять понад 15 тисяч археологічних знахідок, та який буде унікальним туристичним магнітом краю”, – додала вона.

Фото: фейсбук-сторінка Катерини Рижеченко

Система Orphus