Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині розгорнули 40 додаткових ліжок для лікування хворих на коронавірусну інфекцію

На Полтавщині розгорнули 40 додаткових ліжок для лікування хворих на коронавірусну інфекцію

У Полтавській області для лікування хворих на коронавірусну інфекцію виділено 2274 ліжок, з них 2224 – забезпечені киснем. На сьогодні завантаженість становить 62,7%.

Про це розповів директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак.

“На ранок 10 листопада хворіють 852 дітей, що на 82 більше проти попередньої доби. На цей час лікуються від COVID-19 17257 мешканців області, з них у стаціонарних відділеннях – 1338. В області госпіталізовано 1338 пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19 та 92 – із підозрою. До апаратів ШВЛ підключені 112 пацієнтів. У двох перинатальних центрах (Полтава і Кременчук) під наглядом лікарів перебувають 14 вагітних. Розгорнули ще 40 додаткових ліжок. Відтепер пацієнтів з COVID та підозрою прийматиме Диканська лікарня. За необхідності можемо розгорнути ще додаткові 400 ліжок у 6 лікарнях”, – повідомив Віктор Лисак.

За його словами, є три постачальники кисню. Концентраторів в лікарнях достатньо.

Читайте також: Жовтий, зелений та дитячий: як згенерувати сертифікат вакцинації у “Дії” в різних випадках

“У лікарнях вони є. Але маємо пацієнтів, які перебувають на амбулаторно лікуванні та потребують підтримки киснем. Розглядаємо можливість використання цих концентраторірів в амбулаторному лікуванні. “, – додав Віктор Лисак.

Нагадаємо, з початку вакцинальної кампанії проти коронавірусної інфекції на Полтавщині зробили 900 тисяч щеплень. Для колективного імунітету потрібно ще вакцинувати 250 – 300 тисяч людей.

Система Orphus