Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині проти COVID-19 вакцинували майже 90% освітян

На Полтавщині проти COVID-19 вакцинували майже 90% освітян

Стан з вакцинацією викладачів та вчителів навчальних закладів Полтавщини покращився. Нині вакцинованих майже 90%.

Про це розповів директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак. Переконують вакцинуватись освітян Полтавщини в онлайн-режимі.

“Вже вакцинували понад 80%, майже 90% педпрацівників. Ми залучаємось в онлайн-дискусії з освітянами. Наприклад, з педуніверситетом проводили. Говорили з професорами і викладачами. Позитивний результат є в цьому плані. Але є й такі заклади, де ще жодного разу не відбувалось навчання у звичайному режимі у цьому навчальному році. Наприклад, вчора ми онлайн спілкувалися з гімназією у Шишаках – говорили ще раз, переконували, що треба обов’язково вакцинуватись”, – розповів Віктор Лисак.

Також зазначив, що нині перевіряють довідки тих, хто не може вакцинуватись через стан здоров’я.

“Довідки, які надають освітяни, ми вивчаємо. Говоримо з конкретними лікарями, які йдуть на зустріч та виписують їх. Таких довідок мало. Там чітко визначені критерії. Є накази МОЗ, які говорять, що це анафілактичний шок на введення якихось препаратів і ще певний перелік протипоказань”, – зазначив Лисак.

Нагадаємо, в області діють 14 центрів вакцинації, 112 пунктів щеплення та 69 мобільних бригад. Загалом щеплення отримали 826 тисяч українців. Першою дозою щеплено понад 400 тисяч осіб. Двома дозами – понад 300 тисяч осіб.

Також у Полтаві запрацював новий центр вакцинації – у торгово-розважальному центрі “Екватор”.

 

Система Orphus