Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині карантин посилили у 14 громадах, у 37 – не запровадили жодних обмежень, – Віктор Стеблянко

На Полтавщині карантин посилили у 14 громадах, у 37 – не запровадили жодних обмежень, – Віктор Стеблянко

Раніше територіальним громадам Полтавщини доручили посилити карантинні обмеження на своїх територіях.

На 8 листопада відомо, що суттєві карантинні обмеження запровадили у 14-ти громадах області. Про це повідомив т. в. о. директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Віктор Стеблянко.

“Позитивно можу відзначити Горішньоплавнівську і Сенчанську громади. Суттєвими обмеженнями є ті, що стосуються заборони масових скупчень людей, перевезення громадян виключно за наявності негативного ПЛР-тесту або сертифікату про вакцинацію, а також обмеження в закладах освіти”, – прокоментував Віктор Стеблянко.

Обмеження в освітній галузі ввели у дев’яти громадах.

“Жодних карантинних обмежень не запровадили у 37 громадах. Спостерігається значне зростання захворюваності, але додаткових заходів не вживаються — це Полтавська громада та деякі інші”, – додав Віктор Стеблянко.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов наголосив, що в громадах варто посилювати карантинні обмеження, адже невдовзі в регіоні перевірятимуть виконання профільних постанов.

“Щодня найбільше хворих фіксують у Полтаві. Мені незрозуміло, чому Полтавська громада не ввела жодних карантинних обмежень у рамках боротьби з розповсюдженням COVID-19. Прийде час і ми будемо аналізувати виконання профільних постанов”, – повідомив голова облдержадміністрації.

Нагадаємо, невдовзі в області внутрішньообласні перевезення будуть здійснюватись за COVID-сертифікатами. А до Полтавської ОДА і обласної ради можна буде потрапити за COVID-сертифікатом або негативним ПЛР-тестом.

Система Orphus