Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кінологи, слідчі та водії: полтавські правоохоронці шукають співробітників

Кінологи, слідчі та водії: полтавські правоохоронці шукають співробітників

Поліцейські Полтавщини оголосили конкурс на службу в поліції в ГУНП на майже 10 вакансій у найбільших населених пунктах області.

Про це вони повідомили на сайті.

“Вакантні посади: слідчий, дізнавач, оперуповноважений, інспектор дільничний офіцер поліції, інспектор та поліцейський сектору реагування патрульної поліції, інструктор з особистої безпеки, молодший інспектор-кінолог кінологічного центру, поліцейський-водій у містах Полтава, Кременчук, Миргород, Лубни, Горішні Плавні, Зіньків, Пирятин, Хорол, смт.Машівка, смт.Семенівка”, – зазначили у повідомленні про актуальні вакансії.

Отримати вичерпну інформацію щодо оголошених вакансій, вимоги по посадах, етапи конкурсного відбору та заповнити анкету можна на сайті Національної поліції України за посиланням.

Подати документи для участі у конкурсі та отримати додаткову інформацію можна в секторі організації відбору управління кадрового забезпечення ГУНП за адресою: м. Полтава, вул. Пушкіна, 83 (адміністративна будівля № 2-спорткомплекс) та за телефонами (0532) 51-75-05, (050) 40-66-414.

Система Orphus