Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Герой серіалу “Гра в кальмара” став “чоловіком року” у Південній Кореї

Герой серіалу “Гра в кальмара” став “чоловіком року” у Південній Кореї

Південнокорейський глянець GQ помістив на обкладинку свого номера головного героя популярного серіалу “Гра в кальмара” Лі Джон Дже.

Як повідомляє 24 канал, перед об’єктивом актор постав у речах зі спільної колекції Gucci і Balenciaga. На обкладинці глянцю актор позував на тлі яскраво-зеленого кабріолета.

Він приміряв шовкову світло-бежеву сорочку та синій костюм. Редактори видання випустили глянець з надписом “Чоловік 2021 року”.

Читайте також: Через серіал «Гру в кальмари» криптовалюта Squid подорожчала за добу на 2400%

Вочевидь, Лі Джон Дже і справді став головним відкриттям та людиною року для Південної Кореї. Серіал “Гра в кальмара” здобув небачену славу. За акторами почали слідкувати в соціальних мережах мільйони користувачів зі всього світу, а Gucci запросили головного героя, якого ми побачимо в другому сезоні серіалу, стати амбасадором бренду.

Зйомку для глянцю провели в пік золотої осені. Актор з кавою в руках постав перед фотографом у білій базовій футболці, голубих джинсах та бежевим жакетом з монограмою бренду Gucci. Його аутфіт доповнили гірчично-білі сліпони та шарф на шиї.

Система Orphus