Ви тут:
Суспільство Україна 

До кінця тижня в Україні відкриють більше сотні офлайн-пунктів “Дії”, – Мінцифри

До кінця тижня в Україні відкриють більше сотні офлайн-пунктів “Дії”, – Мінцифри

Цього тижня у 20 областях України відкриють понад 100 пунктів допомоги, де служба підтримки допомагатиме українцям із генеруванням COVID-сертифікатів. Вони працюватимуть у наймасовіших пунктах вакцинації.

Про це повідомив Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

В офлайн-пунктах можна проконсультуватися з таких питань:

– дізнатися про види СOVID-сертифікатів та шляхи їх отримання;

– подати заявку на отримання СOVID-сертифіката на порталі та в застосунку Дія;

– які дані перевірити, щоб сертифікат згенерувався, якщо проблема виникла в лікаря (сімейного або того, який проводив щеплення);

– визначити помилку генерування сертифіката;

– що робити, щоб продовжити термін дії сертифіката з 6 місяців до 365 днів.

За словами міністра, до пунктів допомоги щодня звертаються близько 500 людей. Частина звернень — від людей старшого віку, які потребують додаткової консультації. Також достатньо молоді, яка хоче бути впевнена в тому, що сертифікат згенерується та з ним можна буде подорожувати.

На сьогодні в Дії згенеровано понад 8 мільйонів СOVID-сертифікатів. Їхня кількість зростає щодня. За словами Федорова, команда Мінцифри зараз працює над впровадженням алгоритмів, які допоможуть автоматично виправляти помилки лікарів в електронній системі охорони здоровʼя:

“Більшість помилок пов’язані з тим, що лікарі через навантаження некоректно вносять дані. Ми розуміємо це, тому намагаємося допомоги медпрацівникам, розвантажити їх. Створили декілька алгоритмів, які будуть автоматично виправляти помилки завчасно. Скоро все буде працювати, як треба – і з точки зору якості даних, і з точки зору стабільності”.

Нагадаємо, у Полтаві на базі центрів вакцинації відкрили чотири офлайн-пункти підтримки “Дії”, щоб жителі області могли отримати допомогу та згенерувати свій COVID-сертифікат. 

Система Orphus