Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відкрили ще три офлайн-пункти підтримки “Дії”

У Полтаві відкрили ще три офлайн-пункти підтримки “Дії”

У Полтаві на базі центрів вакцинації відкрили чотири офлайн-пункти підтримки “Дії”, щоб жителі області могли отримати допомогу та згенерувати свій COVID-сертифікат. 

Перший такий пункт підтримки запрацював 8 листопада у ТРЦ “Київ”.

“На локації присутні одна-дві людини, які допомагають згенерувати сертифікати в Дії – у застосунку чи на порталі. У перший день роботи за консультацією звернулися 30 громадян. Уже сьогодні у Полтаві працюють 4 офлайн-пункти”, – розповів СDTO Полтавської області Ігор Панченко.

Представники команди підтримки “Дії” роз’яснять відвідувачам:

– про види СOVID-сертифікатів та шляхи їх отримання; 

– проконсультують або допоможуть подати заявку на отримання СOVID-сертифіката на порталі та у застосунку Дія;

– підкажуть куди звернутись і які дані перевірити, щоб сертифікат згенерувався, якщо проблема знаходиться на стороні лікаря (сімейного або того, який проводив щеплення);

– допоможуть визначити помилку генерування сертифіката; розкажуть, що робити, аби продовжити термін дії сертифіката з пів року до 365 днів; 

– допоможуть увійти на портал Дія та отримати КЕП для входу.

“Важливо, щоб громадяни розуміли, що сертифікат підтягнеться, якщо дані про курс вакцинації внесли в Електронну систему охорони здоров’я, й тільки лікарі можуть розв’язати проблему з персональними або медичними даними. Якщо це технічна сторона, то “Дія” допоможе, щоб людина змогла отримати сертифікат на місці, тут і зараз”, – додав Ігор Панченко.

Важливо також оновити застосунок Дія до останньої версії в AppStore або Google Play. Версія 3.0.18 для iOS, 3.0.14 – для Android.

Пункти підтримки Дії в Полтаві працюють з 10:00 до 16:00 за адресами:

м. Полтава, ТРЦ “Київ”, вул. Зіньківська, 6а;

м. Полтава, ТЦ “Епіцентр”, вул. Київське шосе, 41;

м. Полтава, ТРЦ “Екватор”, вул. Ковпака, 26;

м. Полтава, ТРЦ “Конкорд”, вул. Європейська, 60а.

Нагадаємо, Мінцифра запускає офлайн-пункти підтримки “Дії” по всій країні. До кінця цього тижня заплановано відкрити понад 100 таких пунктів у 20 областях України. Пункти допомоги, де допомагають людям згенерувати COVID-сертифікат, запрацювали у Києві.

Фото: ілюстративне

Система Orphus