Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Активні парки”: на Лубенщині завершують встановлення спортивних майданчиків

“Активні парки”: на Лубенщині завершують встановлення спортивних майданчиків

На Лубенщині завершують встановлення 17 спортивних майданчиків у рамках реалізації соцпроєкту Президента України “Активні парки”.

Про це повідомили у Лубенській міській раді.

За інформацією міської ради, президентська програма реалізовується за принципом “80%+10%+10%”. Більшу частину покриває державний бюджет, 10% має оплатити область і ще 10% – місцеві бюджети.

Окрім того, органи місцевого самоврядування мають забезпечити ще й облаштування основ під майданчики з гумовим покриттям. 

На території Лубен й громади вже встановили майданчики за такими адресами: вул.Я.Мудрого,50, вул.Я.Мудрого,26, вул. Тернівська,21 просп. Володимирський,61, просп. Володимирський,95, вул.Прикордонників,60А, вул. Мистецька, 3А, вул. Ватутіна,45, вул. Садова,50, вул.Щелканова, 9, вул. Вишневецьких, 9, вул. Першотравнева, 4, вул.Д.Сірика, 4, вул.Драгоманова,13, вул.Індустріальна,10, а також у Засуллі та Солониці.

“Сподіваємося, що ці споруди стануть лубенцям в пригоді, щоб покращити своє здоров’я та фізичну форму, сприятимуть вихованню у молоді потреби вести здоровий спосіб життя. А ще дуже хотілося б, щоб мешканці подбали про ці споруди й пам’ятали, що це наше власне майно, придбане для нас і наших дітей”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Лубенська міська рада

Система Orphus