Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

“Ворскла” дарує полтавцям ще тисячу квитків на матч із “Шахтарем” за вакцинацію

“Ворскла” дарує полтавцям ще тисячу квитків на матч із “Шахтарем” за вакцинацію

З 20 по 23 жовтня, зробивши щеплення у центрах чи пунктах вакцинації в Полтаві, всі охочі зможуть отримати квитки на матч 12 туру УПЛ “Ворскла” – “Шахтар”, який відбудеться 23 жовтня на стадіоні “Ворскла” у Полтаві.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

“ФК “Ворскла” не вперше долучається до підтримки вакцинальної кампанії від COVID-19. У серпні клуб подарував полтавцям дві тисячі квитків. Цього разу планували виділити таку ж кількість, а тепер додали ще тисячу. Тобто загалом на матч із “Шахтарем” ворскляни дарують три тисячі квитків. Можливість їх отримати є від сьогодні, 20 жовтня, і до суботи, 23 жовтня, включно”, – розповіла регіональний координатор із вакцинації Людмила Бахмат.

Читайте також: Де вакцинуватися проти COVID-19 на Полтавщині: перелік адрес центрів вакцинації та пунктів щеплень

Нагадаємо, що зараз Полтавщина перебуває в “жовтій” карантинній зоні. У ній забороняється:

проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв. м. площі будівлі або території;

заповненість кінозалів та залів інших закладів культури понад 50% місць;

заповненість спортзалів і фітнес-центрів не більше ніж 1 особа на 10 кв. метрів;

дошкільні навчальні заклади та 1-4 класи шкіл працюють у звичайному форматі, проте інші заклади освіти можуть працювати лише у разі наявності 80% вакцинованого хоча б однією дозою персоналу. В іншому випадку заклад освіти працює у дистанційному форматі.

Водночас обмеження жовтого рівня епіднебезпеки не будуть застосовуватися, якщо всі учасники (відвідувачі) та щонайменше 80% організаторів масових заходів, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, спортзалів та басейнів матимуть «жовтий» чи «зелений» COVID-сертифікат.

Фото: ua-football

Система Orphus