Ви тут:
Медицина Полтавщина Спорт Суспільство 

“Ворскла” – “Шахтар”: полтавцям подарують дві тисячі квитків на матч за вакцинацію

“Ворскла” – “Шахтар”: полтавцям подарують дві тисячі квитків на матч за вакцинацію

“Ворскла” дарує дві тисячі квитків за вакцинацію проти COVID-19. Усі охочі зможуть отримати їх у середу, 20 жовтня, зробивши щеплення у центрах чи пунктах вакцинації в Полтаві.

За квитками можна буде відвідати матч 12 туру УПЛ “Ворскла” – “Шахтар”, який відбудеться 23 жовтня на стадіоні “Ворскла”, повідомили у Полтавській ОДА. 

Вакцинація – єдиний спосіб захиститися від COVID-19. З адресами пунктів та центрів вакцинації можна ознайомитись за посиланням

Нагадаємо, що зараз Полтавщині перебуває в “жовтій” карантинній зоні. Відтак, забороняється:

-проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв. м. площі будівлі або території; 

-заповненість кінозалів та залів інших закладів культури понад 50% місць;

-заповненість спортзалів і фітнес-центрів не більше ніж 1 особа на 10 кв. метрів;

-дошкільні навчальні заклади та 1-4 класи шкіл працюють у звичайному форматі, проте інші заклади освіти можуть працювати лише у разі наявності 80% вакцинованого хоча б однією дозою персоналу. В іншому випадку заклад освіти працює у дистанційному форматі.

Водночас обмеження жовтого рівня епіднебезпеки не будуть застосовуватися, якщо всі учасники (відвідувачі) та щонайменше 80% організаторів масових заходів, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, спортзалів та басейнів матимуть “жовтого” чи “зеленого” COVID-сертифікату.

Система Orphus