Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві вперше пройшов Марш захисників і захисниць України

У Полтаві вперше пройшов Марш захисників і захисниць України

14 жовтня у Полтаві з нагоди державного свята Дня захисників і захисниць України відбувся Марш захисників і захисниць України.

До Маршу долучились ветерани, учасники АТО/ООС, волонтери, а також родини загиблих на сході України учасників бойових дій.

За словами радника голови Полтавської облради Руслана Рогова, такий марш у місті проводять вперше.

“Я вважаю, коли триває війна, це свято повинно бути головним для українців. Ветерани єднаються і йдуть цим Маршем, згадучи загиблих і шануючи їхню пам’ять. Такий Марш у Полтаві проводимо вперше, але це має відбуватись кожного року. Тому що люди, які йдуть колоною, знають що таке війна і наскільки це важко, а інколи і неможливо фізично. Але для мене це головне свято. Завдяки нашим захисникам і захисницям, яких стає на фронті дедалі більше, люди можуть мирно жити, працювати і творити добрі справи. Тому разом з військкоматом і громадськістю вирішили провести цей Марш саме 14 жовтня, щоб наших воїнів і захисників шанували”, – розповів Руслан Рогов.

Колона військових рушила від пам’ятника Івану Мазепі до Корпусного парку, після чого організували патріотичний автопробіг до Музею важкої бомбардувальної авіації та вшанували пам’ять полеглих на Алеї Героїв.

Система Orphus