У Києві посилюють карантин
У Києві вводять додаткові обмеження через ситуацію з коронавірусною інфекцією. КМДА звернулось до Кабміну запровадити “червону” карантинну зону.
Про це під час брифінгу повідомив мер столиці Віталій Кличко, пише Еспресо.
Відтак, з 1 листопада в місті введуть такі обмеження: тільки з негативним ПЛР-тестом або COVID-сертифікатом можна буде відвідувати:
-заклади харчування;
-заклади соцзахисту;
-спортзали;
-фітнес-центри;
-ЦНАП;
-управління праці та соцзахисти;
-масові заходи;
-відвідувати ТРЦ.
Діти та підлітки можуть відвідувати ТРЦ тільки з батьками, які мають або COVID-сертифікат, або негативний ПЛР-тест.
Також Кличко звернувся до Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій перевести столицю в “червону” зону карантину. За його словами, сьогодні для цього є всі підстави.
Нагадаємо, з 30 жовтня Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Хмельницька та Чернігівська області перейдуть у “червону” зону.