У Гоголівській громаді створять Центр ПМСД
У Гоголівській громаді створять Центр ПМСД
28 жовтня Гоголівський селищний голова Володимир Даценко зі своїм першим заступником Ларисою Онищенко побували з робочим візитом у Білоцерківській сільській раді, де цікавилися процесом створення у громаді Центру первинної медико-санітарної допомоги.
У Білоцерківській громаді цей заклад успішно діє вже кілька місяців. За цей час помітні позитивні зміни у сільській медицині, адже суттєво покращилася взаємодія закладів центру із органом місцевого самоврядування. Загалом, від створення у Білоцерківській громаді власного центру ПМСД виграли всі – медики, бюджет громади і, звичайно, її мешканці, повідомляють на сайті Гоголівської громади.
Тож голова Гоголівської ТГ Володимир Даценко, ознайомившись із досвідом сусідів, вирішив невідкладно запустити процес створення у селищній раді центру первинної медико-санітарної допомоги.