Ви тут:
Суспільство Україна 

Перші результати нових пасажирських перевезень: виявили 18 хворих перед посадкою на потяг

Перші результати нових пасажирських перевезень: виявили 18 хворих перед посадкою на потяг

З 21 жовтня в Україні запрацювали нові правила пасажирських перевезень. Пасажирам перед поїздкою потрібно показувати сертифікат про вакцинацію проти COVID-19 (однією або двома дозами) або негативний ПЛР-тест. 

На залізничних вокзалах 10 міст України облаштували пункти експрес-тестування та вакцинації. За першу половину доби на вокзалах виявили 18 хворих на COVID-19.  Про це повідомив головний державний санітарний лікар Ігор Кузін. 

“18 позитивних результатів вдалось виявити із 500 загалом проведених експрес-тестів. Після їх поїздки інфікованих могло стати в десятки разів більше, залежно від того, в якому саме потязі мали прямувати пасажири та як довго тривала б їх подорож”, – написав Кузін на своїй сторінці у фейсбук. 

Також 18-х пасажирів не допустили до поїздок, оскільки в них не було ні документу про щеплення, ні негативного результату тестування.

Читайте також: На вокзалах Полтави запрацювали пункти експрес-тестування на COVID-19, – Укрзалізниця

Нагадаємо, нові правила пасажирських перевезень стосуються лише міжрегіональних поїздок автобусним, авіаційним або залізничним сполученням.  На пасажирів віком до 18 років ці правила не поширюються.

В Укрзалізниці повідомили, що на вокзалах у пунктах вакцинації щеплення отримали 500 людей. Вакцинація безкоштовна. Пасажири, які мають квиток на поїзд, можуть зробити це медичне дослідження за 350 грн. Без квитка знижки не буде, і тест обійдеться вдвічі дорожче.

 

ФОТО: Укрзалізниця

Система Orphus