Ви тут:
Суспільство Україна 

Нові правила пасажирських перевезень діють лише для потягів далекого сполучення, – Укрзалізниця

Нові правила пасажирських перевезень діють лише для потягів далекого сполучення, – Укрзалізниця

Нові правила пасажирських перевезень, які запрацюють з 21 жовтня, щодо залізниці вони діють лише для потягів далекого сполучення. 

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Укрзалізниці.

“Чи стосуються нововведення приміських залізничних перевезень? Ні, обмеження стосуються поїздів далекого сполучення. У приміському сполученні продовжує діяти обов’язковий масковий режим”, – пояснили в Укрзалізниці. 

Нагадаємо, при посадці на потяг разом з паспортом і квитком провідники перевірятимуть COVID-сертифікат.

Читайте також: Нові правила міжобласних перевезень: відповідальність за наявність у водіїв і пасажирів COVID-сертифікатів або негативних тестів нестиме перевізник

З 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із “жовтим”, “помаранчевим” чи “червоним” рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із цих документів: 

-документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів “жовтого” рівня епідемічної небезпеки;

-міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);

-негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення.

Відповідні правила не будуть застосовуватись до міських та внутрішньообласних перевезень.

Система Orphus