Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині за розчищенням взимку доріг можна буде спостерігати онлайн

На Полтавщині за розчищенням взимку доріг можна буде спостерігати онлайн

На сайті Агентства місцевих доріг Полтавської області з’явиться інтерактивна карта з рухом техніки під час розчищення та посипання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в осінньо-зимовий період.

Про це повідомив директор ДП “Агентство місцевих доріг Полтавської області” Олексій Басан.

Тобто, в режимі онлайн усі охочі можуть спостерігати за технікою, де вона знаходиться, по яким дорогам їздить. Все це буде в публічному доступі. Наразі вже закуплено 3 475 т солі та 21 525 т фрикційного матеріалу. Підрядними організаціями до роботи підготовлено 225 одиниць техніки та механізмів. За кожною територіальною громадою закріплено відповідальну субпідрядну організацію та виконавця робіт”, – повідомив Олексій Басан.

Загалом, вже заготовлено майже 26 тисяч тонн протиожеледного матеріалу.

Також він додав, що на більшості об’єктів програми “Велике будівництво” у 2021 році виконання робіт становить 98%. Цьогоріч передбачено ремонти 10-ти доріг та одного мосту:

– 7,2 км дороги Миргород — Велика Багачка — Поділ — 99% ;

-6 км дороги /Н-12/ – Мала Рублівка — Рунівщина – /М-03/ – 99%;

-35 км дороги Чорнухи-Лубни — 100%. Під час ремонту цієї дороги вдалось зекономити кошти, за рахунок яких капітально відремонтують ще 4 мости та упорядкують територію.

“На ремонт дороги Чорнухи – Лубни, за підтримки Полтавської обласної ради, нам вдалось залучити 525 млн грн запозичень з державного банку.  Ремонтні роботи були розраховані на 4 роки, але вже через півтора  дорогу  відремонтовано по всій протяжності.  Цей пілотний проєкт став, фактично, флагманом у нашій роботі, та дав нам впевненість в раціональності її продовження. Наразі плануємо взяти запозичення на суму 280 млн грн, які також будуть направлені на ремонти місцевих доріг. Хочу окремо подякувати керівнику Полтавської обласної ради за всебічну підтримку в питанні залучення коштів”, – зазначив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

-9 км дороги Гадяч-Миргород — 98%;

-2 км дороги Стасі-Гавронці — 100%;

-Міст через річку Коломак — 80%;

-4,2 км дороги Шили-Надержинщина-Полтава — 100%;

-8,6 км дороги Мостовівщина — Великі Кринки — Глобине — 100%;

-7,2 км дороги М-03 — Машівка-Карлівка — 100%;

-4 км дороги Гадяч-Опішня — 100%;

-200 м дороги Київ-Харків-Довжанський у межах Полтави — 100%.

У зв’язку з додатковим фінансуванням зараз проводяться ремонтні роботи на таких дорогах:

У 2021 році 52 громади Полтавщини долучились до співфінансування ремонтів місцевих доріг у розмірі 50/50.

Система Orphus