Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині розробляють обласну Програму використання земельних ресурсів

На Полтавщині розробляють обласну Програму використання земельних ресурсів

Департамент агропромислового розвитку Полтавської ОДА розробляє проєкт обласної Програми використання земельних ресурсів Полтавщини на 2022-2027 роки.

В рамках Програми планується проведення інвентаризації земель під водними об’єктами та паспортизації водних об’єктів на умовах співфінансування з обласного і місцевих бюджетів, повідомили у Департаменті.

На сьогоднішній день замовником на розроблення паспорта водного об’єкта є орган, що здійснює розпорядження земельною ділянкою під водою (водним простором) згідно з повноваженнями, визначеними Земельним кодексом України, а саме територіальні громади.

Територіальним громадам необхідно звернутись до Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації з питанням отримання в розрізі сільських рад інформації про паспортизацію водних об’єктів на території громади.

На території області розташовано 2353 водних об’єктів, які передані або можуть передаватись в користування на умовах оренди. Придатні для риборозведення 1500 водних об’єктів, з яких 1005 розташовані за межами населених пунктів, розпорядником яких була Полтавська обласна державна адміністрація.

В 2013-2020 роках паспортизовано 470 водних об’єктів, які розташовані за межами населених пунктів, із яких 335 паспортів водних об’єктів розроблено за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області через систему закупівель “Прозоро”, та 112 водних об’єктів розташованих в межах населених пунктів.

Система Orphus