Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На будівництво нового корпусу Кременчуцького онкодиспансеру планують виділити ще 12 мільйонів гривень

На будівництво нового корпусу Кременчуцького онкодиспансеру планують виділити ще 12 мільйонів гривень

На реконструкцію і зведення будівлі рентген-діагностичного кабінету Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру планують додатково виділити 12 мільйонів гривень із державного фонду регіонального розвитку. 

Як зазначили у Полтавській ОДА, це вивільнені кошти з іншого проєкту, де відбувається коригування.

“Підрядники уже виконали цегляну кладку надземної частини та зворотню засипку стін підвалу, змонтували стіни підвалу, виконали перекриття залізобетонними панелями, гідроізоляцію стін підвалу” – зазначив під час апаратної наради перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

За словами директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Максима Калініна, будівельна готовність нового корпусу онкодиспансеру – 44%.

Фінансування у 2021 році по даному об’єкту становитиме 22,8 млн грн із ДФРР і 10 млн грн із обласного бюджету. Будівництво розраховане на кілька років і ведеться за програмою Президента України “Велике Будівництво”. Крім того, він додав, що у рамках реалізації програми Президента України “Велике будівництво” у Полтавській області реалізували 13 проєктів, троє з яких завершили впродовж останнього місяця:

– Реставрація обласної філармонії;

– Реконструкція садочку в Миргороді;

– Будівництво фізкультурно-спортивного майданчика (село Коломацьке).

Зокрема на реконструкцію Полтавської обласної філармонії надійшло 45 млн грн коштів ДФРР та 12,6 млн грн з обласного бюджету.

“Будівельна готовність об’єкту складає 100%. Об’єкт введено в експлуатацію державною інспекцією архітектури та містобудування України. Зареєстровано відповідний сертифікат від 6 жовтня поточного року”, — зазначив директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Максим Калінін.

Фото: Полтавська ОДА
Система Orphus