Ви тут:
Суспільство Україна 

Добова кількість померлих від COVID-19 в Україні може перевищити тисячу людей, – Олексій Данилов

Добова кількість померлих від COVID-19 в Україні може перевищити тисячу людей, – Олексій Данилов

Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що добова кількість померлих від COVID-19 в Україні може перевищити тисячу людей

Про це Данілов заявив на брифінгу за підсумками засідання РНБО, пише ЕспресоTV.

“Ми зараз тільки починаємо входити в цей пік (епідемії – ред.). Маємо з вами рекорд по людям, які померли від “ковіду”. Кількість людей, які помирають від “ковіду” може перевалити за тисячу осіб (на добу – ред.). І проблема саме у вакцинації. Ті люди, які сьогодні відправляються на цвинтарі через ковід – це люди, які не пройшли вакцинування. Це 99,9% – люди, які не провакцинувалися”, – сказав Данілов.

Секретар РНБО наголосив на необхідності довести щоденну кількість щеплень від коронавірусу до 350-400 тис. і розкритикував людей, які саботують вакцинацію.

“Сьогодні якщо наша країна не вийде на 350-400 тис. вакцинованих на добу, у нас буде дуже-дуже велика проблема. Ми зі свого боку робимо все можливе для того, щоб це (вакцинація – ред.) відбувалося, а так звані “антивакцинатори” – хай це буде на їхній совісті, але майте на увазі, що це дуже небезпечна хвороба”, – сказав Данілов.

Система Orphus