Ви тут:
Відео Полтавщина Спорт Суспільство 

Визначився переможець Полтавського напівмарафону – 2021

Визначився переможець Полтавського напівмарафону – 2021

Переможцем головної дистанції став Віталій Шафар з Полтави. 

Минулого року полтавські змагання вперше у своїй історії через пандемію коронавірусу пройшли у режимі онлайн. Цього ж року центром масштабних забігів стала площа та автомобільна дорога навпроти будівлі Полтавської ОДА, де зібралися поціновувачі спорту не тільки Полтави та інших областей країни.

Дистанції «Полтава Нова Пошта напівмарафон» у 2021 році залишилися традиційними. Це 21 кілометр, а також 10 км, 5 км, 1 км, командні 5 км, естафета 21 км та дитячі 500 м та 100 м. 

“Усім бажаю гарного старту, гарного фінішу. Безумовно, напівмарафон це довгоочікувана подія в місті. Тому що карантин вніс свої зміни. Сьогодні раді вітати і гостей міста, і полтавців. Усім бажаю міцного здоров’я. Хочу підтвердити, що і Полтава, і Полтавська область завжди готові приймати такі змагання, тому організаторам говоримо “дякуємо” і запрошуємо до співпраці”, – зазначив на відкритті напрівмарафону Олексій Чепурко.

Організатори напівмарафону розповіли, що на всіх дистанціях загалом зареєструвались близько 4 тисячі учасників. 

“Вже сьомий рік поспіль Полтава приймає у перший тиждень вересня традиційний напівмарафон. Цього року зареєструвались близько 4-х тисяч учасників на всіх дистанціях. Для організаторів це вже 59-й старт серед всіх великих, маленьких стартів”, – розповів співзасновник NewRun, марафонець Максим Кривенко.

Рівно о 8-й годині розпочався забіг на дистанцію 21 км. 

Цьогоріч участь у полтавському напівмарафоні взяв і голова Полтавської облради Олександр Біленький. Він долав дистанцію у 10 км.

Першим дистанцію в 21 км подолав полтавець Віталій Шафар.

Нагадаємо, вперше подібні змагання у Полтаві відбулись 6 вересня 2015 року. Тоді у забігах загалом взяли участь понад 700 учасників з 43 населених пунктів України. Першим фінішну лінію головної дистанції напівмарафону переступив дніпрянин Артем Казбан. 

Яким був полтавський напівмарафон у 2019 році можна переглянути за посиланням.

У 2020 році полтавський напівмарафон у режимі онлайн найшвидше пробіг Сергій Година з Кременчука — 01:11:00. На другому місці полтавець Володимир Билим — 01:15:20. Замкнув трійку призерів харків’янин Олексій Семенюк (01:18:52).

Система Orphus