Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Воїнів-танкістів Полтави привітали з професійним святом

Воїнів-танкістів Полтави привітали з професійним святом

Танкові війська – це сталева міць держави. Це завжди вагомий аргумент у будь-якому збройному протистоянні.

Не стала винятком і російсько-українська війна. Танкісти України з перших днів російської збройної агресії брали участь у її стримуванні. Василь Божок і Євген Межевікін – відомі герої-танкісти тих подій, які відзначенні найвищою державною нагородою – звання Героя України. Звичайно, вони не єдині. 24 серпня цього року під час святкування Дня незалежності України у Києві найвищу державну нагороду отримав черговий воїн-танкіст – полковник Євген Сидоренко. На превеликий жаль не всі отримують нагороди особисто. Нагороду загиблого капітана Олександра Лавренка довелося отримувати його дружині. Звання було присвоєно у 2016 році на День танкістів.

Сьогодні, 12 вересня, танкісти Полтави зібралися біля танка Т-34, встановленого у якості пам’ятника. Захід, традиційно, проводиться за ініціативи, всебічного сприяння та участі представників Полтавського обласного та міського ТЦК та СП.

В ході проведення заходу ТВО військового комісара Полтавського об’єднаного міського ТЦК та СП підполковник Сергій Шкурупій нагородив грамотами танкістів Полтави, які у різні роки захищали незалежність та територіальну цілісність Батьківщини.

Також вшанували хвилиною мовчання пам’ять воїнів-танкістів, які віддали своє життя, захищаючи Україну.

Крім слів пам’яті і вдячності пролунали і музичні дарунки від артистів Полтавської обласної філармонії.

Система Orphus