Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Україна отримає від США інноваційні ліки проти COVID-19

Україна отримає від США інноваційні ліки проти COVID-19

У рамках співпраці з урядом США Україна отримає інноваційні лікарські засоби проти COVID-19.

Гуманітарна допомога еквівалентною вартістю майже 20 млн. дол. США надійде найближчим часом та буде розвезена до регіонів силами благодійних фондів. Такі домовленості фіналізували в рамках візиту Президента України Володимира Зеленського до США, повідомили в Міністерстві охорони здоров’я України.

“Уряд США спільно з компанією виробником в якості гуманітарної допомоги надасть нам інноваційні ліки проти COVID-19. Вони вже зареєстровані FDA та рекомендовані для пацієнтів із легким та середнім ступенем тяжкості перебігу, особливо за наявності ризику переходу у важку форму”, – розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Читайте також: До середини вересня в Україні виявлятимуть до 2300 нових випадків Covid-19 на добу, – НАН

В Україну направлять 20 тис. флаконів Бамланівімабу (Bamlanivimab) та 40 тис. флаконів Етесевімабу (Etesevimab). Препарати вже сформовані у вантаж та транспортуються до аеропорту для відправлення в Україну.

“Діють вони безпосередньо на вірус – препарати зв’язуються зі спайковими білками вірусу, запобігаючи проникненню у клітину та подальшому розмноженню, прискорюють одужання хворих з коронавірусною хворобою і запобігають виникненню ускладнень та потрапляння в лікарню”, – пояснив міністр.

Нагадаємо, що МОЗ також вже закупив 2784 флаконів препарату Тоцилізумаб та завершує закупівлю 14 346 упаковок Ремдесевіру.

Система Orphus