Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві провели “КолоФест”

У Полтаві провели “КолоФест”

19 вересня у центрі міста відбувся “КолоФест” у межах Європейського тижня мобільності.

На ділянці вулиці Соборності від Будинку дворянського зібрання (кінотеатр Котляревського) до будівлі Петровського Полтавського Кадетського корпусу, яку повністю перекрили, тривала виставки комунальної, поліцейської, пожежно-рятувальної, медичної та військової техніки. 

Також діяли цікаві локації: майстер-класи, воркшопи, арт-майстерні та ярмарок крафтової продукції місцевих виробників.

Нагадаємо, з 16 по 22 вересня у Полтаві триває Європейський тиждень мобільності.

Європейський тиждень мобільності (ЄТМ) – це загальноєвропейська ініціатива, спрямована на покращення стану довкілля і умов життя в громадах. Захід заохочує місцеву владу європейських країн запроваджувати та підтримувати сталий розвиток транспорту і спонукати мешканців спробувати альтернативні види транспорту. Щороку ЄТМ відбувається наприкінці вересня.

Європейський тиждень мобільності, що уперше відбувся 2002 року, охоплює щораз більше країн – і не тільки у Європі. Полтава вперше приєдналася у 2015 році і відтоді щороку долучається до цієї ініціативи. Цього року (станом на 9 вересня) наше місто стало єдиним учасником від України (серед 2199 міст з 45 країн світу). Підтвердженням участі Полтавської міської територіальної громади є підписана міським головою Європейська Хартія, що констатує серйозність намірів працювати над реалізацією заходів у сфері міської мобільності.

Європейський тиждень мобільності у Полтаві організовується Полтавською міською радою при підтримці проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що впроваджується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансової підтримки урядів Німеччини та Швейцарії.

 

Система Orphus