Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві пройде Європейський тиждень мобільності

У Полтаві пройде Європейський тиждень мобільності

16 – 22 вересня відбудеться Європейський тиждень мобільності у Полтаві. Цьогоріч він пройде під темою «Безпечно і здорово за допомогою сталої мобільності».

У рамках Європейського тижня мобільності, у Полтаві відбудеться чимало цікавих заходів, серед яких:

  • конкурс відеороликів «Крути педалі» серед школярів ЗЗСО Полтавської міської територіальної громади;
  • акція «Велосипедом на роботу»;
  •  офіційне відкриття рекреаційного веломаршруту у Дендропарку з велозаїздом на ньому;
  •  день без автомобіля;
  • фестиваль Коло фест (виставка комунальної, пожежно-рятувальної, медичної та військової техніки, майстер-клас «Велошкола з поліцейським», культурно-розважальна та спортивна програми, танцювальний батл, тролейбусна екскурсія на територію КП «Полтаваелектроавтотранс» тощо).

Повідомили на сайті Полтавської міської ради.

Європейський тиждень мобільності – це загальноєвропейська ініціатива, спрямована на покращення стану довкілля і умов життя в громадах. Захід сприяє зміні поведінки на користь активної мобільності, громадського транспорту та інших розумних транспортних рішень. Щороку подія відбувається наприкінці вересня. 

Європейський тиждень мобільності уперше відбувся 2002 року.  За цей час були втілені проєкти, що формують велосипедну та пішохідну інфраструктуру, роблять доступнішим транспорт та інформують громадськість про екологічно збалансоване використання транспортних засобів.

Система Orphus