Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві до 1 грудня планують завершити будівництво сучасного спорткомплексу

У Полтаві до 1 грудня планують завершити будівництво сучасного спорткомплексу

У 2021 році у Полтаві планують завершити будівництво спортивно-видовищного комплексу на вулиці Петра Юрченка у мікрорайоні Авіамістечко. Це буде єдиний подібний об’єкт в Україні, який здадуть в експлуатацію цьогоріч.

Зараз на об’єкті активно тривають будівельні роботи. Термін завершення будівельних робіт – 1 грудня. Після – розпочнеться процедура введення будівлі в експлуатацію.

“Розраховуємо, щоб до 1 грудня повністю завершити будівельні роботи. І розпочати процедуру введення будівлі в експлуатацію. Вже ліквідовано ДАБІ і створена нова структура ДІАМ. З останніми вже співпрацюємо, є певні технічні питання. Думаю, що процедура введення в експлуатацію займе від 2-х до 4-х тижнів. Можливо, це буде швидше”, – розповів голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов під час огляду стану будівництва.

Загальна кошторисна вартість об’єкту — 255 млн грн. Була надана державна субвенція у розмірі 105 млн грн.

“Державної субвенції повністю вистачає, щоб завершити будівництво. Зробили коригування проєкту, щоб облаштувати прилеглу територію. До цього долучилась і міська влада”, – повідомив очільник облдержадміністрації.

До 10 жовтня планують завершити облаштування прилеглої території – заасфальтувати доріжки і висадити насадження. 

Згідно з проєктом, у спорткомплексі будуть три басейни:

– великий 50-метровий басейн на 8 доріжок, який відповідає усім вимогам проведення міжнародних змагань, в тому числі чемпіонатів Європи і світу;

– 25-метровий басейн для заняття плаванням непрофесійних спортсменів;

-10-метровий басейн для малечі.

Також буде найсучасніша метрична система фіксування результатів, а для осіб з інвалідністю закуплятимуть спеціальне обладнання для комфортного спуску до води. Передбачена сучасна спортивна зала з тренажерами, будуть проводити заняття з художньої водної гімнастики, водного поло, буде повний спектр послуг для підготовки майбутніх чемпіонів.

У спорткомплексі займатимуться діти зі спортивних секцій, професійні спортсмени, а також звичайні полтавці.

“На найближчій сесії Полтавської обласної ради ініціюватимемо створення комунального підприємства для спортивно-видовищного комплексу, яке опікуватиметься цим об’єктом і надаватиме платні послуги, щоб громадяни мали доступ до басейну. Спортсмени, які займатимуться у секціях, відвідуватимуть комплекс безкоштовно”, – зазначив Олег Синєгубов.

Нагадаємо, будівництво басейну в Авіамістечку у Полтаві триває вже понад 10 років. Розробка проєкту розпочалась ще у 2009 році.

Система Orphus