Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах відзначили День фізичної культури і спорту

У Лубнах відзначили День фізичної культури і спорту

Сьогодні з нагоди Дня фізичної культури та спорту у Лубнах провели традиційний легкоатлетичний пробіг.

“Звичайно, переважну більшість тут складали вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи та вихованці різноманітних спортивних організацій і клубів. Проте, долучилися до пробігу й інші прихильники спорту”, – йдеться у повідомленні громади.

Після забігу привітали спортивну гордість громади – клуби, спортивні колективи та окремих вихованців, чиї імена й портрети занесено на Дошку відзнаки «Лубни спортивні»:

1. Карпенка Єгора – чемпіона Полтавської області з панкратіону, фрі-файту та UF MMA, володаря Кубка Полтавської області з бойового самбо.

2. Левішка Єгора – чемпіона Полтавської області з панкратіону, фрі-файту та UF MMA, володаря Кубка Полтавської області з бойового самбо.

3. Лебідь Міхаеля та Лебідь Мар’ям – багаторазових переможців Всеукраїнських турнірів, чемпіонів Полтавської області з вільної боротьби.

4. Гризовського Сергія – багаторазового переможця всеукраїнських турнірів, чемпіона Полтавської області з вільної боротьби.

5. Нестеренко Олександру – багаторазову чемпіонку та призерку чемпіонату України, призерку Всеукраїнської Гімназіади зі стрибків у довжину, члена збірної України кандидата у майстри спорту з легкої атлетики.

6. Гапченко Ірину – чемпіона Полтавської області з вільної боротьби та боротьби СУМО.

7. Шевченка Артема – багаторазового переможця Всеукраїнських турнірів з греко-римської боротьби.

8. Кривець Катерину – чемпіонку Полтавської області з вільної боротьби та боротьби СУМО, кандидата у майстри спорту з вільної боротьби.

9. Футбольну команду ДЮСШ м. Лубни 2011 – 2012 років народження, переможця Всеукраїнських та обласних турнірів з футболу.

10. Футбольну команду дівчат ДЮСШ м. Лубни 2006 – 2007 років народження, бронзового призера чемпіонату Полтавської області з футзалу.

11. Загоруйка Андрія – гравця футбольної команди «Лубни».

12. Сірого Костянтина Анатолійовича – тренера – викладача дитячо-юнацької спортивної школи відділення вільної боротьби.

13. Фаренюк Любов – чемпіонку України з гирьового спорту, кандидат у майстри спорту.

14. Охріменко Софію – чемпіонку Полтавської області з панкратіону та фрі-файту, володарку Кубка Полтавської області з бойового самбо та UF MMA.

15. Бондаренко Валерію – чемпіонку Полтавської області з панкратіону, володарку Кубка Полтавської області з бойового самбо, чемпіонку області з фрі-файту та UF MMA.

16. Мусієнка Дениса, Замахіну Тетяну, Шило Ярослава – срібних призерів чемпіонату України зі спортивного орієнтування.

17. Теліпко Маргариту – чемпіонку та призерку чемпіонатів України, майстра спорту України зі спортивного орієнтування.

18. Фесенка Костянтина – бронзового призера чемпіонату України зі спортивного орієнтування.

19. Наконечного Костянтина – с призера чемпіонату України з хортингу серед учнів у віковій категорії 14-15 років.

20. Шкляревського Артура – чемпіона України з хортингу серед учнів у віковій категорії 14-15 років.

21. Сидоренка Ігоря, Степаненка Максима, Чернокульського Іллю – чемпіонів Полтавської області з греплінгу та панкратіону.

22. Михайлова Олександра, Чернокульського Назара – призерів Всеукраїнського турніру з тактичної боротьби, чемпіонів України зі змішаних єдиноборств.

23. Сербіна Богдана, Плиснюка Даніїла – призерів Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе».

24. Павленка Дениса, Левченка Валерія, Галича Івана – призерів Всеукраїнського турніру з кікбоксингу WAKO.

25. Холошу Ігоря, Криворотька Дениса, Чернікова Георгія, Лугового Данилу – Чемпіонів Європи, призерів чемпіонату України з козацького двобою.

26. Кондратенко Анну, Бойко Дарію, Плиснюк Руслану – призерки чемпіонату України з ММА, чемпіонок Європи з козацького двобою.

27. Вихованці ГО школа єдиноборств «Багратіон».

28. Жадана Євгена Володимировича – тренера ГО школа єдиноборств «Багратіон».

 

Не залишилися поза увагою й ветерани спорту.

Подяками та подарунками нагородили:

– Січкар Володимир Степанович – майстер спорту СРСР з греко-римської боротьби;

– Куций Павло Павлович – майстер спорту України з футболу;

– Оніщенко Анатолій Іванович – кандидат у майстри спорту СРСР з волейболу;

– Конько Володимир Григорович – кандидат у майстри спорту СРСР з легкої атлетики;

– Малій Олексій Іванович – срібний призер Чемпіонату Європи та бронзовий призер Чемпіонату Світу з легкої атлетики серед ветеранів;

– Михайленко Олександр Гаврилович – майстер спорту СРСР з важкої атлетики;

– Матяш Микола Олексійович – майстер спорту СРСР з вільної боротьби;

– Зінченко Анатолій Михайлович – кандидат у майстри спорту СРСР;

– Богданович Олександр Сергійович – майстер спорту СРСР.

А потім медалі, кубки та грамоти отримали переможці легкоатлетичного забігу у різних вікових категоріях.

Система Orphus