Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубенській громаді перевірили громадський транспорт на дотримання правил карантину

У Лубенській громаді перевірили громадський транспорт на дотримання правил карантину

Днями в смт Новооржицьке перевіряли громадський транспорт на дотримання карантинних обмежень. Під час перевірки виявили нелегальних перевізників.

Про це повідомили в Лубенській РДА.

Перевіряючі приділяли особливу увагу дотриманню перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19), а саме:

– наявність у водія респіратора або захисної маски;

– кількість пасажирів не більше, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб;

– наявність в салоні транспортного засобу інформаційних матеріалів про необхідність використання засобів індивідуального захисту для користування автомобільним транспортом;

– наявність у транспортному засобі інформаційних матеріалів для пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби (СOVID-19).

В ході перевірки було виявлено нелегальних перевізників, які здійснюють перевезення пасажирів без відповідних дозвільних документів про що складено відповідні акти.

Система Orphus