Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавський виш та Університет Малайзії підписали угоду про міжнародну академічну мобільність студентів

Полтавський виш та Університет Малайзії підписали угоду про міжнародну академічну мобільність студентів

Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка та Університет Малайя уклали угоду про міжнародну академічну мобільність студентів.

Про це повідомили на сайті педуніверситету.

В. о. ректора Роман Сітарчук, проректор з наукової роботи Сергій Шевчук та начальник відділу інноваційної діяльності та міжнародних зв’язків Ірина Когут підписали угоду про співпрацю з проректором Університету Малайя Мохда Хамді Абд Шукора та директором міжнародного студентського центру Вігнешрі Кінга.

Документ передбачає можливість для студентів ПНПУ імені В. Г. Короленка здійснювати реальну, а також віртуальну мобільність до Університету Малайя – найстарішого та найбільш престижного університету Малайзії.

Угода передбачає номінування двох студентів щосеместру. Участь у мобільності можуть брати здобувачі будь-якого рівня вищої освіти.

“Короленківці вже мали досвід участі у програмі віртуальної академічної мобільності, організованій Університетом Малайя. Упродовж березня-квітня 2021 р. студенти і викладачі університету взяли участь в онлайн-навчанні в рамках програми UM Faculty Series 2021, спільно зі слухачами з усіх куточків світу. Підписана угода сприятиме розширенню можливостей короленківців щодо академічної мобільності та інших форм міжнародної співпраці з Університетом Малайя”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ПНПУ

Система Orphus