Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Полтавагаз” припинив постачання газу до трьох котелень, – “Полтаватеплоенерго”

“Полтавагаз” припинив постачання газу до трьох котелень, – “Полтаватеплоенерго”

З 6 вересня “Полтавагаз” почав відключати котельні “Полтаватеплоенерго” через борги, які виникли внаслідок невідповідності тарифів. На 12-ту годину припинили газопостачання до трьох котелень ПОКВПГТ “Полтаватеплоенерго”: у Полтаві – на вулиці Ціолковського та Космічна та у Карлівці – на вулиці Спартака.

Про це повідомив речник ПОКВПГТ “Полтаватеплоенерго” Олександр Циганок.

Першою без газопостачання лишилася найбільша котельня міста, яка обслуговує понад 60 тисяч полтавців. Котельня, що на вулиці Ціолковського, забезпечує гарячою водою 30% полтавців: жителів мікрорайону Алмазний, Сади-3. Крім того, без гарячої води залишилися перинатальний центр та інші заклади соціального спрямування.

Ще одна котельня, до якої припинили постачання газу – на вулиці Космічній (мікрорайон Половки). 

Також постачання припинили до котельні, що розташована по вулиці Спартака у Карлівці.

За словами Олександра Циганка, заборгованість ПОКВПГТ “Теплоенерго” перед “Полтавагазом” становить близько 55 млн грн. Також він наголосив, що відключення відбуваються всупереч чинному законодавству.

У пресслужбі “Полтаватеплоенерго” наголосили, що 3 серпня фактично завершилася підготовка до опалювального сезону. Через ситуацію, що склалася, можуть бути зірвані графіки до підготовки опалювального сезону.

Нагадаємо, про ризик відключення газу та припинення централізованого постачання гарячої води у “Полтаватеплоенерго” попереджали ще 31 серпня

Система Orphus