Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині зростає захворюваність на COVID-19, – Дмитро Лунін

На Полтавщині зростає захворюваність на COVID-19, – Дмитро Лунін

На Полтавщині спостерігається динаміка зростання рівня захворювання на коронавірусну інфекцію.

На ранок 2 вересня в області зафіксували 96 випадків захворювання на COVID-19. Динаміка зростання спостерігатиметься і надалі. Про це повідомили під час апаратної наради у Полтавській ОДА.

“Минулого тижня зафіксували найбільшу добову кількість захворювань на коронавірусну інфекцію. Така динаміка спостерігатиметься і надалі. Тому не виключаю введення більш жорсткого карантину. Зокрема, у тих громадах, де вакцинація йде повільно”, – зазначив перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін.

Читайте також: Ситуація з коронавірусом погіршується, локдаун можливий у листопаді, – Головний санітарний лікар

За словами в.о. директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Юрія Курилка, 1409 ліжко-місць забезпечені киснем, з них 125 — зайняті хворими.

“Ми входимо в епідрежим. Це, дійсно, прогнозовано. Нині йде тенденція до збільшення кількості хворих на COVID-19. Почали фіксувати більше летальних випадків, на сьогодні маємо вже 4”, – зазначив Юрій Курилко.

Читайте також: Невакциновані мають тяжчий перебіг коронавірусної інфекції, – Юрій Курилко

Щодо COVID-вакцинації, то на сьогодні в області імунізували 19,3% жителів Полтавщини: 19,1% – у Полтавському, 19,4 — у Кременчуцькому, 18,3% – у Лубенському та 25% – у Миргородському.

Система Orphus