Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

“Активно готуємо лікарні”, – Шмигаль про підготовку до нової хвилі коронавірусу

“Активно готуємо лікарні”, – Шмигаль про підготовку до нової хвилі коронавірусу

Кабінет міністрів готує близько 90 тис. ліжок у лікарнях для хворих на коронавірус, працює над протоколом лікування, також очікують поставки вакцини Pfizer

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у виступі з трибуни Верховної Ради на годині запитань до уряду,  передає Еспресо.TV.

“Ми активно готуємо лікарні та нашу медичну систему (до погіршення епідситуації – ред.). Маємо три хвилі медзакладів – близько 90 тис. ліжкомісць для хворих на коронавірус. Перша хвиля лікарень – це більше 35 тисяч ліжок, які практично на 100% забезпечені киснем. Маємо напрацьовані та ефективні протоколи лікування, а також інноваційні ліки для хворих на COVID-19”, – зауважив він.

За його словами, в Україні щодня зростає кількість тих, хто захворів і потрапив у лікарню, і понад 98% госпіталізованих – не вакциновані.

Читайте також: Регіони зможуть швидше та ефективніше розгортати нові лікарні для COVID-хворих, – МОЗ

Прем’єр зазначив, що вакцинація – це єдиний шлях до подолання епідемії. Він закликав усіх громадян і нардепів зокрема вакцинуватися проти коронавірусу.

“У найближчі місяці ми очікуємо щотижневі поставки по майже пів мільйона доз вакцини Pfizer. Окрім того, маємо налагоджену інфраструктуру для її розповсюдження і забезпечення холодового ланцюга”, – додав Шмигаль.

Нагадаємо, 23 вересня в Україні зафіксовано 9058 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 849, медпрацівників – 137).

Система Orphus