Ви тут:
Суспільство Україна 

Регіони зможуть швидше та ефективніше розгортати нові лікарні для COVID-хворих, – МОЗ

Регіони зможуть швидше та ефективніше розгортати нові лікарні для COVID-хворих, – МОЗ

Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови № 331 про невідкладні заходи щодо забезпечення державних фінансових гарантій медичного обслуговування пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2. 

Завдяки цим змінам заклади охорони здоров’я зможуть забезпечувати киснем більше пацієнтів ефективніше, розгортаючи мережу реагування на нову хвилю коронавірусної інфекції, повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я.

“Зміни до постанови передбачають більш швидке та ефективне включення закладів охорони здоров’я до переліку ковідних. Якщо ліжковий фонд відділень чи палат з можливістю проводити кисневу терапію закладів охорони здоров’я, що працюють із ковідними хворими, буде заповнений більш ніж на 50%, до переліку буде додаватися наступний такий заклад у межах регіону. Раніше така можливість передбачалася лише за умови 50% зайнятості саме ліжок відділень чи палат інтенсивної терапії”, – коментує зміни заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін. 

Він додав, що стандарти лікування COVID-19 передбачають, що пацієнтам у тяжкому чи середньому стані з ознаками пневмонії або кисневої недостатності потрібна киснева підтримка. Тому зміни, які сьогодні підтримав Кабмін, дають змогу оперативно надавати таку підтримку більшій кількості пацієнтів. 

Система Orphus