Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Полтавський виш співпрацюватиме з Латвійським університетом

Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка в особі в. о. ректора Романа Сітарчука і Лієпайський університет (University of Liepāja, Латвія) в особі ректора Dace Markus підписали угоду про міжнародну наукову співпрацю.

Документ передбачає обмін науковою інформацією, навчальними та методичними матеріалами, публікаціями і спеціальними комп’ютерними програмами. Заклади домовилися про проведення спільних конференцій, семінарів та практикумів, повідомили у пресслужбі Полтавського вишу.

Головне місце займає питання підвищення кваліфікації, стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників. Лієпайський університет є базою для отримання сертифікату міжнародного зразка на знання іноземної мови відповідно до Британської (Beginner-Advanced) та загальноєвропейської CEFR (А1-С2) систем оцінювання володіння мовою.

Голова Ради молодих учених ПНПУ імені В. Г. Короленка Олександр Лук’яненко за сприяння партнера університету Громадської організації “Mana Eiropa” (Рига, Латвія) домовилися про систему преференцій для здобувачів сертифікату на володіння іноземною мовою з-поміж числа науково-педагогічного складу ПНПУ імені В. Г. Короленка. Інформація щодо набору в групи та процедури складання іспитів буде розміщена на сайті університету та поширена відділом інноваційної діяльності та міжнародних зв’язків.

Ця угода сприятиме розширенню можливостей короленківців щодо академічної мобільності та інших форм міжнародної наукової співпраці з Лієпайським університетом.

Система Orphus