Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Полтавська співачка зняла зворушливе відео на Духовний Гімн України

Переможниця у номінації “Співачка року” за підсумками VI “Музичної Премії Полтавщини”, військовослужбовця, за тендітними плечима якої кілька сотень концертів у зоні АТО/ООС, волонтерка NELYA до Дня незалежності України заспівала Духовний Гімн нашої держави – “Боже великий, єдиний”.

Ліричне відео на музичний твір основоположника української класичної музики Миколи Лисенка і слова Олександра Кониського співачка відзняла у Львові.

За словами NELYA, місце для зйомки було обрано невипадково, адже Храм святих апостолів Петра і Павла давно став не лише візитівкою Львова, але й візиткою України у всьому світі. Більше того, ця Святиня є духовним центром для військовослужбовців, адже тут разом з іншими священниками служать і військові капелани. У гарнізонному храмі щоденно вшановують воїнів, які поклали своє життя, захищаючи Україну, моляться за життя тих, хто воює на Сході. 

“Починаючи з 2014 року, я їжджу в АТО з концертами для військових і мирних жителів. Мені дуже болить, що у моїй країні йде війна, гинуть хлопці і дівчата, чиїсь сини і дочки… Але я вірю, що обов’язково настане той день, День нашої перемоги, – каже NELYA. – Давно мріяла відзняти це відео, за яке дякую режисеру Роману Гамкалу. Величезне спасибі волонтерці Олені Живко і настоятелю Гарнізонного храму отцю Тарасу Михальчуку, який підтримав і благословив мої починання, а також за щоденну підтримку наших військових та їхніх сімей. Тож давайте усі разом об’єднаємось у Молитві за Україну!”

Система Orphus