Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавщину з дводенним візитом відвідує Надзвичайний і Повноважний Посол Австралії в Україні

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Австралії в Україні паном Брюсом Едвардсом, який з робочим візитом перебуває у Полтавській області.

Очільник області розповів гостю про специфіку розвитку області, повідомили у пресслужбі Полтавської ОДА.

“У Полтавській області надзвичайно родюча земля й добре розвинений аграрний сектор. Якщо ми кажемо про промисловість, в нас є родовища газу. 50% усіх запасів газу України знаходиться саме на території Полтавщини. Представлені великі підприємства машинобудівної галузі, гірничо-збагачувальні комбінати з видобутку руди. Регіон має надзвичайний потенціал, географічно вигідне положення, оскільки всі стратегічні транспортні артерії ідуть саме через Полтаву. За останні два роки дуже багато вкладали в інфраструктуру, щоб були умови для бізнесу, залучення інвестицій, для партнерських стосунків”, – розповів Олег Синєгубов.

Голова Полтавської ОДА запропонував проводити спільні форуми, “круглі” столи, саміти між агровиробниками, щоб ділитися досвідом та розвиватися.

“Через пандемію до сьогодні не подорожував Україною, і почав це робити саме з Полтавської області. Приємно перед такими державними святами бути саме тут. Радий бачити ваш агро-культурний розвиток, від старого до нового, ярмарки, як це все переростає в сучасний процес. Певні напрямки та індустрії Полтавщини і Австралії подібні: це і видобувний напрямок, і агропромисловий сектор, тому в цих сферах можемо співпрацювати”, – розповів Брюс Едвардс.

Також пан Брюс Едвардс поцікавився ходом земельної реформи в України та розпитав про методи боротьби з коронавірусом на Полтавщині.

Надзвичайний і Повноважний Посол Австралії, крім того, зустрівся з екологічними громадськими організаціями, побуває на Сорочинському ярмарку та відвідає історико-культурний заповідник “Поле Полтавської битви”. 

Система Orphus