Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Нагородили переможців конкурсу “Вишиваний Кременчук”

24 серпня, у день 30-ї річниці Незалежності України, на літній сцені кременчуцького парку культури та відпочинку «Придніпровський» відбулося оголошення та церемонія нагородження переможців конкурсу “Вишиваний Кременчук”.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький привітав всіх жителів Кременчука з Днем Незалежності України та разом із заступником міського голови Ольгою Усановою вручив учасникам конкурсу дипломи та солодкі подарунки, а переможцям в кожній номінації нагороди – грамоти та сертифікати на суму 1000 грн для придбання товарів для рукоділля.

Як зазначається на сайті Кременчуцької міськради, щороку у Кременчуці до Дня незалежності України з метою популяризації національного одягу, духовного відродження української нації, виховання любові і бережливого ставлення до майстрів народної творчості, проходить загальноміський конкурс вишиванок «Вишиваний Кременчук». Його організатори – виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області, управління у справах сімей та дітей, управління культури і туризму.

У 2021 році на конкурс «Вишиваний Кременчук» було подано 34 роботи у 9 номінаціях від 22 учасників.

Цього року переможцями стали: Наталія Рома «Краща доросла вишиванка (сукня)», Людмила Пліско «Краща дитяча вишиванка (сукня)», Оксана Малько «Краща родина у вишиванках», Надія
Вівтоніченко «Кращий вишитий рушник», Юлія Дорошенко «Краща оригінальна вишивка національного спрямування (картина, скатертина, серветка тощо)», Ольга Семененко «Краща автентична (старовинна) вишиванка», Ірина Стань «Краща вишиванка з бісеру», Юлія Стадніченко «Кращий національний головний убір», Тетяна Сорокіна – Приз глядацьких симпатій.

Система Orphus