Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Полтавщині з початку року розблокували понад 30 тисяч податкових накладних

З початку 2021 року платниками податків подано на розблокування документи майже по 33 тисячам податкових накладних (з 50,5 тисяч заблокованих) на 0,8 мільярда гривень (з 0,9 млрд. грн.). Розблоковано близько 30,3 тисяч податкових накладних на 0,64 мільярда гривень, що складає 91,8% по кількості та 80% по сумі відповідно.

Про це повідомив на засіданні Координаційної ради з питань сприяння розвитку малого підприємництва в.о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Андрій Якименко. У нараді також взяли участь голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики України Данило Гетманцев, народний депутат України Анастасія Ляшко, голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Під час наради обговорили питання щодо вдосконалення податкового законодавства з метою створення сприятливих умов для ведення бізнесу. Зокрема, йшлося про проблеми відновлення відшкодування підприємствам із державного бюджету компенсацій середнього заробітку за військовослужбовців, умови співпраці з торговими мережами, блокування податкових накладних та інше.

Андрій Якименко розповів, що з початку 2021 року платниками області подано на реєстрацію більше 8,04 мільйонів податкових накладних на загальну суму ПДВ 47,8 мільярдів гривень, з яких зареєстровано 7,99 мільйонів податкових накладних на загальну суму 46,9 мільярдів гривень відповідно. Решта податкових накладних – 50,5 тисяч на суму ПДВ 0,9 млрд.грн. була автоматично заблокована ДПС України згідно із вимогами Постанови Кабінету Міністрів України №1165, відповідно до якої визначені критерії ризиковості операцій та критерії ризиковості підприємств, адже внаслідок виявлення хоча б одного з відповідних ризиків автоматизована система блокує податкову накладу. Крім того Андрій Якименко наголосив на ефективності роботи Комісії з питань зупинення податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, яка працює у рамках Постанови КМУ №1165, та діє з 03.02.2020 року.

Система Orphus