Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині проти COVID-19 вакцинували понад 60% медиків та освітян

Першою дозою щеплено більше 300 тисяч осіб, Полтавщина є лідером із вакцинації (після Києва). Уже вакциновано 27 відсотків населення області.

Про це повідомила лікар-імунолог, координатор із вакцинації в області Ольга Бастаногова.

“Більше 60 відсотків і медиків, і педагогів у області вже вакциновано. До 1 вересня заплановано вакцинувати 80 відсотків працівників цих галузей. Проводиться робота з великими організованими колективами. «Днями їду у величезний колектив у Горішніх плавнях де розповідатиму про коронавірус та вакцини проти нього, відповідатиму на запитання, як лікар-імунолог. Читаю лекції – для працівників гірничо-збагачувального комбінату, трудових колективів «Укрпошти», мережі «Сільпо». Виїжджаємо на райони, пояснюємо. Проводимо різні акції серед учасників вакцинації. ФК “Ворскла” розіграв тисячу квитків на матчі. У Центрах вакцинації будуть розіграні квитки на спектаклі театру імені Гоголя. Розглядаємо варіанти лотереї, якщо знайдуться спонсори”, – пояснила Ольга Бастаногова.

Читайте також: Профілактика COVID-19 на Полтавщині: які вакцини є та чим вони відрізняються

“Є постанова Кабміну про вакцинацію освітян, подібна готується щодо медичних працівників. Колективи Центрів ПМСД, що стоять на першій лінії боротьби з COVID19, вакциновані на 90-97 а подекуди на майже 100 відсотків. Ведеться моніторинг по кожній ТГ, по кожній школі. Їздимо в колективи, зустрічаємося з антивакцинаторами. Після цих візитів результати покращуються на 20-30 відсотків”, – додав директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак.

Нагадаємо, за добу у Полтавській області лабораторно підтвердили 34 нових випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. З початку карантину COVID-19 виявили у 78 538 людей.

Система Orphus