Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

За чотири дні на Полтавщині проти COVID вакцинували 15 891 людину

З 1 по 4 липня у Полтавській області роти коронавірусної інфекції вакцинували 15 891 людину. З них в Центрах вакцинації зробили майже 4700 щеплень.

Про це повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

“Традиційно запрошую всіх у Центри вакцинації, які знову працюватимуть у четвер, п’ятницю, суботу та неділю з 9:00 до 18:00. Безкоштовно щеплюватимуть у Полтаві, Кременчуці, Лубнах, Миргороді, Горішні Плавнях. Вакцинація – єдиний інструмент, який дасть змогу швидко повернутися до звичного життя”, – наголосив Синєгубов.

Нагадаємо, з початку вакцинальної кампанії у Полтавській області проти коронавірусної інфекції зробили щеплення 152-ом тисячам людей. З них дві дози вакцини отримали 54 999 людей.

Як повідомив Прем’єр-Міністр Денис Шмигаль під час наради у Президента, в Україні станом на сьогодні зроблено майже 3 млн щеплень проти коронавірусної інфекції. Центри масової вакцинації населення відкрилися вже в кожній області.

“Необхідно й надалі збільшувати кількість центрів вакцинації та продовжувати нарощувати її темпи. У зв’язку з цим Міністерству охорони здоров’я й Міністерству розвитку громад та територій України доручено скоординувати роботу з місцевою владою та надати пропозиції, як організувати більш активну вакцинацію громадян”, – сказав Шмигаль.

За його словами, у зв’язку з проведенням чемпіонату Європи з футболу у європейських країнах зафіксовано зростання захворюваності майже на 10%. Тож потрібно збільшити кількість тестувань на COVID-19, а профільні відомства мають перевірити реальну готовність медустанов, зокрема дитячих закладів охорони здоров’я, до боротьби з коронавірусом.

«Кількість активних хворих на COVID-19 в Україні зменшується, проте система охорони здоров’я має бути готовою до протидії штаму «Дельта». Масковий режим, соціальне дистанціювання та дезінфекція надалі залишатимуться обов’язковими, щоб не допустити подальшого зростання захворюваності», – сказав Шмигаль.

Система Orphus Поделиться на fb