Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

В Україні розпочинається 5-й етап вакцинації проти COVID-19: кого щеплюватимуть

З 21 липня в Україні розпочинається п’ятий етап вакцинації населення проти COVID-19, під час якого щеплюватимуть усіх охочих віком від 18 років. Але пріоритет надаватимуть вразливим групам населення – людям віком від 60 років та людям із супутніми захворюваннями.

Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я України.

“Ми отримуємо все більше вакцини проти COVID-19 та створюємо все більше пунктів, центрів, мобільних бригад з імунізації. Це дає змогу відкрити вакцинацію для всіх охочих та захистити якомога більше людей від коронавірусної хвороби, зокрема від нового штаму “Дельта”, який вже дістався до України. Водночас у пунктах та центрах вакцинації першочергово щеплюватимуть літніх людей, людей з хронічними хворобами та інші вразливі групи населення”, – зазначив Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Читайте також: Україна отримає тести для виявлення штаму “Дельта”, – Ляшко

Серед пріоритетних груп залишаються також медики, освітяни, соціальні працівники та військові, які контактують з великою кількістю людей.

Записатися на вакцинацію від COVID-19 можна до пунктів щеплень, які діють у більшості закладів первинної медичної допомоги, зателефонувавши в реєстратуру відповідного закладу. Також за телефоном чи онлайн можна зареєструватися на щеплення до центрів масової вакцинації, які відкриваються в різних містах України та працюють у робочі й вихідні дні. З повним переліком пунктів та центрів з адресами й телефонами є на сайті за посиланням.

Нагадаємо, раніше Віктор Ляшко зазначав, що до кінця літа “Дельта” витіснить інші штами COVID-19.

Також на Полтавщині з 20 липня Центри вакцинації переходять на щоденний режим роботи.

Система Orphus Поделиться на fb