Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятинській громаді цьогоріч планують відремонтувати п’ять доріг

У Пирятинській громаді цього року планують відремонтувати дороги Пирятин-Високе-Каплинці; Р-60-Дейманівка; Пирятин-Замостище; Р-60-Білоцерківці-Вишневе-Богдани, М-03 – Березова Рудка – Нові Мартиновичі.

У 2021 році з бюджету територіальної громади заплановано виділити 5 мільйонів гривень для співфінансування проведення ремонтів доріг обласного значення. Ще 5 млн грн на умовах співфінансування буде виділено з держбюджету, повідомили у Пирятинській міській раді.

Наразі тривають ремонтні роботи асфальтового покриття дороги М-03 – Березова Рудка – Нові Мартиновичі. 2 липня техніка працювала на ділянці біля Березоворудського технікуму. 280 метрів дороги буде вкрито суцільним асфальтним покриттям. Водночас інша бригада дорожніх ремонтників працює з боку Нових Мартиновичів.

Крім цього, на виїзді з села проведено очистку узбіччя дороги від порослі дерев та кущів. Роботи проводили працівники КП «Каштан» із залученням техніки агропідприємства «Крячківка-Агро-Плюс». На цій ділянці дороги також будуть проведені ремонтні роботи.

Фото: фейсбук

Система Orphus