Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Хорольській лікарні на новому КТ вже обстежили 15 хворих

Відділення невідкладної медичної допомоги в Хорольській міській лікарні створили шляхом реконструкції приймального і травматологічного відділень закладу. На ремонт спрямували кошти субвенції з державного бюджету.

Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін оглянув відділення, повідомили в облдержадміністрації.

Це одне з восьми приймальних відділень, які на Полтавщині реконструюють у межах програми Президента “Велике будівництво”.

“Будівельні роботи на об’єкті завершили наприкінці минулого року, декларацію про готовність теж уже одержали. В заклад доставили рентген-апарат і УЗД, комп’ютерний томограф, – розповів Дмитро Лунін. – Обладнання вже змонтоване, персонал пройшов навчання роботи на КТ і протестував апарат”.

Під час навчання лікарів на комп’ютерному томографі було обстежено 15 хворих, у деяких виявили патологію і вчасно прооперували.

Налагодження рентгена мають завершити до кінця тижня. Лише після отримання дозволу на використання обладнання, відділення невідкладної медичної допомоги запрацює на повну.

Головний лікар опорного КНП “Хорольська МЛ” Михайло Виноград зазначив, що госпіталізація в заклад відбуватиметься саме через це відділення, в якому цілодобово можуть приймати 50 хворих із Хорола та 3-4 сусідніх громад. Підготовлені три палати на 10 ліжок для пацієнтів при невідкладних станах, поряд працюватиме й операційна.

Також у лікарні планують провести зовнішню реконструкцію приймального відділення і встановити пандус.

Також під час робочої поїздки 14 липня Дмитро Лунін ознайомився з ходом робіт реконструкції будівель для Центру естетичного виховання та старої школи №1 під школу мистецтв.

    

Система Orphus