Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Центри вакцинації проти COVID-19 на Полтавщині працюватимуть щоденно

З 20 липня Центри вакцинації, де щеплюють проти COVID-19, перейшли у щоденний режим роботи. Час – з 9:00 до 18:00.

Такі Центри вакцинації на Полтавщині знаходяться у Полтаві, Кременчуці, Миргороді, Лубнах та Горішніх Плавнях.

Людей щеплюватимуть вакцинами Pfizer (Comirnaty) та CoronaVac. Уже на місцях люди зможуть обрати виробника за бажанням.

“Першочергово вакцину Pfizer отримають ті, хто записаний до листа очікування, – пріоритетні групи населення, це здебільшого люди віком від 60 років. Потім цією вакциною щеплюватимуть у порядку живої черги”, – повідомив у своєму телеграм-каналі голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Також в районах області збільшується кількість пунктів щеплення, які розташовані в амбулаторіях – їх вже запрацювало 93. Там приймають як пріоритетні групи населення, так і всіх охочих, хто записаний до листа-очікування через сімейного лікаря.

Із собою потрібно мати паспорт, декларацію з сімейним лікарем або ідентифікаційний код.

Як записатися на щеплення? За контактним телефоном реєстратури. Телефони Центрів вакцинації – на зображенні. Адреси й телефони пунктів вакцинації, які діють в амбулаторіях, – за посиланням vaccination.covid19.gov.ua.

Запис у чергу на вакцинацію через мобільний додаток “Дія” або сайт “Дія” припиняється.

Які вакцини доступні на Полтавщині? Comirnaty/Pfizer-BioNTech, CoronaVac/Sinovac Biotech, AstraZeneca (Covishield, SKBio) та Moderna.

Як повідомили у Полтавському обласному центрі громадського здоров’я, на 19 липня цього року в області вже вакцинували:

-першою дозою вакцини Pfizer-BioNTech – понад 35 тисяч осіб, другою дозою – понад 23 тисячі осіб;

-вакцини Sinovac Biotech – близько 52 500 осіб; другою дозою – понад 28 600 осіб;

-AsrtaZeneca – понад 34 700 осіб, другою дозою – понад 29 300 осіб.

Нагадаємо, у середу Полтавщина отримає близько 60 тисяч доз вакцини Moderna. Нею щеплюватимуть організовані колективи (50+ осіб), які записуються через лист-очікування МОЗ.

Читайте також: Україна отримає тести для виявлення штаму “Дельта”, – Ляшко

З 21 липня в Україні розпочинається 5-й етап вакцинації проти COVID-19,  під час якого щеплюватимуть усіх охочих віком від 18 років. Але пріоритет надаватимуть вразливим групам населення – людям віком від 60 років та людям із супутніми захворюваннями.

Записатися на вакцинацію від COVID-19 можна до пунктів щеплень, які діють у більшості закладів первинної медичної допомоги, зателефонувавши в реєстратуру відповідного закладу. Також за телефоном чи онлайн можна зареєструватися на щеплення до центрів масової вакцинації, які відкриваються в різних містах України та працюють у робочі й вихідні дні. З повним переліком пунктів та центрів з адресами й телефонами можна ознайомитись на сайті за посиланням.

Система Orphus Поделиться на fb