Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Пересувні пункти вакцинації у Полтаві: де працюватимуть 24-26 липня

24, 25 липня та 26 липня у Полтаві працюватиме пересувний комплекс для вакцинації проти COVID-19.

В одній автівці вакцинуватиме бригада у складі сімейного лікаря та двох медичних сестер. Щеплюватимуть вакциною CoronaVac. Графік роботи – з 8:00 до 13:00. 

У вихідні дні, 24 та 25 липня, комплекс знаходитиметься на вулиці Новий базар, між речовим та продуктовим ринками, повідомив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

У понеділок, 26 липня, пересувний комплекс працюватиме на площі перед Полтавським театром імені М.В.Гоголя.

Читайте також: Міжнародний сертифікат можна отримати і в Центрі вакцинації, – Лисак

Нагадаємо, 21 липня в Україні розпочався 5-й масштабний етап вакцинальної кампанії проти COVID-19. Тож імунізуватимя можуть всі охочі віком від 18 років. Втім, в першу чергу щеплюватимуть людей літнього віку, людей, які мають супутні захворювання та інші вразливі групи населення. На Полтавщині доступні такі вакцини: Comirnaty/Pfizer-BioNTech, CoronaVac/Sinovac Biotech, AstraZeneca (Covishield, SKBio) та Moderna. В області працюють п’ять Центрів вакцинації (Полтава, Кременчук, Горішні Плавні, Миргород, Лубни), де можна щепитись вакцинами Pfizer та CoronaVac.

Читайте також: Центри вакцинації проти COVID-19 на Полтавщині працюватимуть щоденно

У Полтаві Центр вакцинації знаходиться на третьому поверсі торгово-розважального центру “Київ”. Для проведення щеплень виділили два приміщення: одне для вакцинації Pfizer, інше — для Coronavac.

Із собою потрібно мати паспорт, декларацію з сімейним лікарем або ідентифікаційний код.

Система Orphus Поделиться на fb