Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Олімпійське Містечко у Миргороді: сьогодні відбувся сплав на байдарках

У Миргороді сьогодні (одночасно з розкладом змагань у Токіо) відбувся сплав на байдарках на підтримку наших олімпійців з веслування. Це дружній сплав-підтримка, до якого долучилося близько трьох десятків людей.

10-кілометровий сплав-підтримка, на який запросив Гончаренко Центр Миргород.education and culture, зібрав як відвідувачів простору, так і людей, які побачили запрошення у соцмережах.

«Я з подружкою просто прочитала оголошення і прийшла, – каже місцева жителька Ірина. – Я просто вражена тим, що у нас в Миргороді є таке спортивне містечко! Жодного разу не веслувала, хоча мені вже за 50, але так цікаво! Вирішила спробувати».

Читайте також: Олімпіада 2020: у Миргороді проходять паралельні змагання

“Миргород – місто спорту, місто здоров’я! Гончаренко центр Миргород не лише з радістю підтримує спортсменів, що представляють Україну на Олімпійських іграх, а ще й демонструє, що спорт – це корисно, весело та модно! Тож обов’язково знайдіть собі цікаву дисципліну і починайте займатися спортом!”, – говорить директорка Гончаренко цент Миргород Ірина Ковальська.

Нагадаємо, Олімпійське Містечко Миргород працюватиме до 8 серпня (до дня закінчення Олімпіади у Токіо) та проводити спортивні заходи паралельно зі змаганнями у Токіо – відповідно до того, який з видів спорту представлений у цій день на Олімпіаді.

Система Orphus