Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Олімпіада 2020: у Миргороді проходять паралельні змагання

У Миргороді на стадіоні “Старт”, паралельно з Олімпійськими іграми в Токіо 2020, теж проходять змагання. Тут відкрилося “Олімпійське містечко”, де представлені ті види спорту, що й на XXXII Олімпійських іграх. Також під відкритим небом організували пряму трансляцію змагань.

Захід проходить під егідою Гончаренко центру. Тут протягом двох тижнів можна буде спробувати свої сили в олімпійських видах спорту, взяти участь у заходах на підтримку нашої збірної та просто дивитись у прямому ефірі змагання з Олімпіади у Токіо. Цікаво, що у Миргороді змагання з певного виду спорту проходитиме в той же день, що і в Токіо.

“Гончаренко центр у Миргороді відкриває Олімпійське містечко для всіх шанувальників спорту та вболівальників. Тут всі охочі можуть спробувати свої сили у видах спорту, які представлені на Олімпіаді в Токіо. А також – отримати фахову консультацію тренерів, керівників спортивних секцій. Ми чекаємо нашу збірну з перемогою!”, – сказала директор мережі освітньо-культурних просторів Гончаренко центр Валентина Шульц.

“Доступна освіта та спорт є ключовими показниками розвитку кожної громади. Миргород завжди славився своїми видатними спортсменами, їхніми досягненнями. Приурочивши цей масовий захід Олімпіаді в Токіо, хочеться підтримати спортсменів української збірної, адже для них цей рік був нелегким: із закриттям залів, недоступності тренувальної бази. Зараз, коли вони в Токіо виборюють медалі та звання, ми всім серцем і душею підтримуємо їх”, – говорить директорка Гончаренко центр Миргород Інна Ковальська.

До речі, спортивні заходи у Миргороді триватимуть до 8 серпня. Змагання проходитимуть не лише на території стадіону “Старт”.

Система Orphus