Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На сесії облради для аеропорту “Полтава” планують виділити 10 млн грн

На засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради з питань бюджету та управління майном, що відбулось 2 липня, депутати розглянули проект рішення “Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки Полтавського обласного комунального підприємства “Аеропорт-Полтава” на 2021-2023 роки”.

У засіданні комісії взяли участь голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, його перший заступник Олександр Лемешко та заступник Олексій Чепурко, голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, його перший заступник Дмитро Лунін, заступники голови ОДА Катерина Рижеченко та Ігор Панченко, депутати обласної ради й представники департаментів облдержадміністрації.

На сесії планують виділити 10 млн грн для викупу земельних ділянок, які входять у проєкт реконструкції та будівництва аеродромного комплексу.

“Потрібно виділити 10 млн грн у рамках проєкту реконструкції та будівництва аеродромного комплексу. Дані кошти передбачені для викупу земельних ділянок, які сьогодні входять у зону цього будівництва. Передбачено викуп 11 земельних ділянок площею 7,5 га. Ці кошти будуть закладатись для проведення цієї процедури”, – повідомив т.в.о. начальника Управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської ОДА Сергій Марчишинець.

Нині ведуться перемовини з власниками земельних ділянок, викуп відбуватиметься виключно на добровільній основі.

“Зараз активна фаза розробки проєкту. Нам вже передають цю інформацію. Викуп земельних ділянок повʼязано з тим, щоб була повна територія обслуговування. Щоб аеропорт отримав всі необхідні дозволи і сертифікати авіабезпеки. Необхідна певна територія, так звана охоронна територія аеропорту”, – додав голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Також на сесії Полтавської обласної ради планують додатково виділити 1 млн грн на придбання обладнання для харчоблоків навчальних закладів.

“Потреби громад набагато більші, ніж передбачено фінансування. Є 8,5 млн грн, а потрібно 9,5 млн грн”, – повідомила директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Віта Ковальська.

Також депутати розглянули внесення змін до обласних Програм, зокрема Комплексної Програми поводження з твердими побутовими відходами у Полтавській області на 2017-2021 роки, до Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини до 2027 року. А також затвердження Програми зайнятості населення Полтавської області на 2021-2023 роки, Програми поводження з побічними продуктами тваринного походження на 2021-2025 роки.

Читайте також: “Лубнитеплоенерго”: тарифи для населення на тепло можуть зрости на 27,1%, на гарячу воду — на 30,2%

Члени постійної комісії підтримали проєкти та рекомендували винести ці питання на розгляд п’ятої сесії восьмого скликання, яка відбудеться 6 липня.

Система Orphus Поделиться на fb