Ви тут:
Відео Полтавщина прес-конференція Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині провели перерахунки виплат 340 тисячам пенсіонерів, – Володимир Носенко

З 1 липня у зв’язку із зростанням прожиткового мінімуму зросла і мінімальна пенсія з 1 769 грн до 1 854 грн. На Полтавщині перерахунки виплат провели 86 % пенсіонерів, а це – 340 тисяч непрацездатних громадян.

Про це під час пресконференції 8 липня в ОКІА “Новини Полтавщини” повідомив перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Володимир Носенко.

“Планується передбачити додаткові видатки на підвищення пенсій — близько 8 мільйонів гривень. Перерахунками в області охоплено 86 % пенсіонерів, а це — 340 тисяч непрацездатних громадян. Перерахунки проводилися у плановому режимі. Наголошую, мінімальна пенсія зросте на 85 гривень”, – розповів Володимир Носенко.

Окрім мінімального підвищення пенсій, деякі пенсіонери отримають додаткові виплати. Зокрема, тим, кому не підвищили пенсію з 1 січня поточного року, отримають додаткову надбавку — 100 гривень.

“Також додатково підвищили пенсії тим, яким не збільшили розмір виплат через різні причини з 1 січня. Є окрема Постанова Кабміну, яка передбачає додаткову надбавку у розмірі 100 гривень тим пенсіонерам, які не отримали підвищення протягом першого півріччя. Надбавку люди почнуть отримувати починаючи вже з 1 липня”, – сказав Володимир Носенко.

Крім того, під час пресконференції роз’яснили про підвищення пенсій для інших категорій населення. Перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області зазначив, що додаткові пенсійні виплати отримають учасники бойових дій, ветерани війни,  шахтарі, вдови загиблих воїнів, жертви нацистських переслідувань, ті громадяни, які мають відзнаки “заслужений” та інші нагороди, також підвищуються мінімальні виплати “чорнобильцям”.

“Усі ці виплати залежать від прожиткового мінімуму. Перерахунки Пенсійного фонду – фінансово зафіксовані”, – додав Володимир Носенко.

“З 1 липня провели перерахунки пенсій людям з інвалідністю, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС. Підвищується мінімальний розмір пенсії у залежності від категорій інвалідності”, – наголосив перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду у Полтавській області.

Система Orphus Поделиться на fb