Ви тут:
Надзвичайні ситуації Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині перевірили готовність кременчуцьких служб цивільного захисту

7 липня у рамках командно-штабних навчань провели перевірку органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту до виконання дій з ліквідації умовних надзвичайних ситуацій у Кременчуцькому районі.

Цього дня аварійно-рятувальними службами, формуваннями, організаціями цивільного захисту були відпрацьовані декілька ввідних, повідомили в Головному управлінні ДСНС у Полтавській області.

Зокрема, на території Полтавського ГЗК у м. Горішні Плавні, внаслідок помилки обслуговуючого персоналу, сталася розгерметизація ємностей трубопроводів та утворення розливів з подальшим виникненням пожежі.

Також учасники командно-штабних навчань відпрацювали дії з умовної загрози затоплення території. Відповідно до задуму, внаслідок сильної зливи рівень води в Кременчуцькому водосховищі наблизився до форсованих відміток вище нормального підпірного рівня. Крім цього, розпочалось форсоване спрацювання Канівського водосховища, внаслідок чого відбулося стрімке водонаповнення Кременчуцького водосховища. З метою недопущення гідродинамічної аварії проводяться ряд заходів, завдяки чому зону можливого затоплення вдалося значно зменшити.

Відбулося засідання регіональної та Кременчуцької місцевої комісії з питань ТЕБ і НС стосовно прийняття рішення щодо форсованого спрацювання Кременчуцької ГЕС, встановлення межі зони надзвичайної ситуації, визначення переліку першочергових заходів та інших невідкладних робіт, організації робіт з ліквідації наслідків НС. Також провели засідання Кременчуцької міської комісії з питань евакуації стосовно прийняття відповідних рішень щодо організації евакуаційних заходів, роботи органів забезпечення управління, мобільної оперативної групи Головного управління ДСНС України у Полтавській області та організації життєзабезпечення постраждалого населення.

Крім того, сили цивільного захисту ліквідовували надзвичайну ситуацію в акваторії річки Дніпро, що в м. Кременчук. Згідно тактичного задуму, у річці зіткнулися два прогулянкових судна, внаслідок чого у одному з плавзасобів виникла пожежа.

Також, рятувальники та інші спеціальні служби ліквідовували умовну надзвичайну ситуацію на хімічно-небезпечному об’єкті в м. Горішні Плавні. Згідно ввідної, на даному підприємстві внаслідок аварії стався викид та розповсюдження небезпечної хімічної речовини.

Фото: ДСНС 

Система Orphus Поделиться на fb